کارت ویزیت عکاسی

امروزه با بالا رفتن مداوم کیفیت دوربین گوشی های هوشمند عکاسان رقبای بسیاری در کنار خود احساس می کنند. چه عکاس مراسم جشن و عروسی هستید چه عکاس ورزشی، چه عکاس فروشگاه های اینترنتی و چه عکاس نوزادان در هر رشته با رقبای سرسختی روبرو هستید و برای موفقیت بایستی متمایز باشید.

یکی از راه های اولیه برای متفاوت بودن طراحی و چاپ کارت ویزیتی چشمگیر و متمایز است.

کارت ویزیت مناسب تقریبا در هر موقعیتی برای شما یک برگ برنده محسوب می شود. تصور کنید در رستورانی نشسته اید و دو نفر درباره عکاسی مراسم عروسی خود صحبت می کنند، یا در نمایشگاهی که صد ها مشتری بالقوه حضور دارند. داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای، مهارت و حرفه شما را به نمایش می گذارد و موجب دیده شدن شما می شود.

زیبایی کلی کارت ویزیت شما به سبک کارت شما بستگی دارد، اینکه شما در کدام حوزه عکاسی تخصص دارید و چگونه آن را برند سازی کرده اید. منظور از سبک در اینجا این است که می خواهید از طرح های گرافیکی روی کارت چاپ کنید یا از عکس هایی که خودتان گرفته اید.

حتی اگر بجای عکس قصد استفاده از طرح های گرافیکی دارید بازهم می توانید ژانر عکاسی خودتان را با استفاده آن نشان دهید. از هر سبکی که استفاده کنید باید مطمئن شوید برخی از اطلاعات تماس مهم خود را روی کارت چاپ کنید

  • نام تجاری شما
  • نام شما
  • ایمیل شما
  • شماره تماستان
  • وبسایت
  • اطلاعات مربوط به ژانر (مثلا: عکاس مراسم)

چیزی که باعث موفقیت و تمایز یک شغل نسبت به دیگر شغل ها می شود، ارتباط بهتر، موثرتر و زیباتر با مشتریان است. یکی از راههای ارتباط با مشتریان کارت ویزیت می باشد. که به نوعی کارت شناسایی و پل ارتباطی بین مشتری و مشاغل است.

پس چه بهتر که کارت ویزیتی زیبا ارائه دهیم که نام و تصویر خود را در ذهن مشتری هک کنیم.

تیم طراحی و چاپ نفیس طرح با بالاترین کیفیت چاپ و طراحی رایگان کارت ویزیت و بیشترین تنوع طرح و جنس کارت ویزیت میتواند در این راستا به شما عزیزان کمک کند.

کارت ویزیتها در جنس های مختلف مانند سلفون مات و براق، سلفون برجسته،‌سلفون طلاکوب، لمینت مات و براق، لمینت برجسته،‌لمینت طلاکوب، طلا کارت، کارتهای پی وی سی، کتان،‌طرح چرم، کارت ویزیت شیشه ای و … قابل ارائه هستند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی با شما می باشند.