کارت ویزیت مشاور املاک

علت استفاده از کارت ویزیت برای مشاور املاک و بنگاه معاملاتی مسکن:

کارت ویزیت یک کارتی است که در آن انواع اطلاعات از شما یا شغل شما در آن درج شده که برای معرفی برند و ارائه به مشتری ساخته شده است و به طور معمول از نام و نام خانوادگی، نام شرکت و آرم شرکت به همراه نشانی و اطلاعات تماس استفاده می‌گردد. حال می پردازیم به علت استفاده از کارت ویزیت در بنگاه معاملاتی شما.

کارت ویزیت وسیله ای است برای معرفی کسب کارت شما که در اکثر کسب و کار ها مخصوصاً حوزه املاک و بنگاه معملاتی بسیار استفاده می شود که به طور خلاصه چند مورد استفاده از کارت ویزیت مشاور املاک را برای شما شرح می دهیم:

  • کارت ویزیت املاک شما به مشتری اجازه پیگیری مجدد میدهد: هنگامی که مشتری نیاز به راهی برای تماس مجدد با بنگاه شما دارد بهترین وسیله کارت ویزیت شماست.
  • کارت ویزیت نشانه حرفه ای بودن شما در این حوزه است: هنگام معامله و خرید و فروش زمین ، ملک ، آپارتمان و یا رهن و اجاره و یا ارائه اطلاعات به مشتری یا طرف مقابل به جای اینکه دنبال کاغذ یادداشت برای ارائه نام و شماره تماس املاک خود باشید به راحتی کارت ویزیت خود را ارائه می دهید.  در بنگاه های لاکچری نیز استفاده از یک کارت ویزیت خاص باعث میشود مشتری حس خاص نسب به شما داشته باشد. به همین دلیل برای بنگاه های خاص استفاده از کارت ویزیت لاکچری توصیه می شود.
  • کارت ویزیت ، کسب و کار شما را یادآوری می کند: هنگامی که شما کارت ویزیت خود را به مشتری ارائه می دهد باعث می شود طرف مقابل آن را نگهداری کند و کافی است مشتری هر از چند گاهی چشمش به کارت ویزیت شما بیفتد که باعث تکرار مجدد نام و شماره تماس مشاور املاک شما می شود.
  • کارت ویزیت یک تصویر پایدار در ذهن مشتری ایجاد میکند: وقتی شما طرح خاص و لاکچری برای مشاور املاک داشته باشید مشتری یک تصویر پایداری در ذهن خود از کسب و کار شما ایجاد میکند که اهمیت طرح کارت ویزیت را در اینجا نیز مشاهده می کنید.
  • اشتراک گذاری کارت ویزیت خود: وقتی شما اقدام به ارائه و اشتراک کارت ویزیت املاک و بنگاه خود می کنید  شما می دانید که شخص مقابل از کسب و کار شما مطلع است  ولی این کار به طرف مقابل اهمیت دادن  شما به آن را نشان می دهد   که باعث ایجاد حس رضایت در مشتری و یا دوستانتان می شود.
  • کارت ویزیت مقرون به صرفه است: با توجه به هزینه های بالا تبلیغات کارت ویزیت جزء مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغات شغل شماست.
  • کارت ویزیت همیشه در دسترس است : زمانی که تلفن های همراه خاموش هستند و یا اینترنت ندارید می توانید از کارت ویزیت استفاده کنید و کسب و کار خود به دیگران معرفی کنید به عنوان مثال وقتی برای دیدن از ملک ، ساختمان ، آپارتمان ، زمین و یا رن و اجاره ملکی می روید امکان دارد مشتری و یا شما در آن لحظه دسترسی به هیچ راه ارائه شغل خود نداشته باشید پس در دسترس بودن کارت ویزیت اینجاست که خود نمایی می کند.

در ضمن همه مردم از گوشی های هوشمند استفاده نمی کنند پس ارائه کارت ویزیت می تواند در جهت برقراری ارتباط به شما کمک کند بدین ترتیب با طراحی حرفه‌ای می‌توانید در معرفی خود و کسب و کارتان در تجارت‌های گوناگون از دیگران سبقت بگیرید.

کارت ویزیت آژانس املاک و بنگاه خرید و فروش ملک| Real Estate Business Card

کارت ویزیت  با طرح بنگاه یا مشاور املاک انواع مختلفی دارند (کارت ویزیت خرید و فروش مسکن – کارت ویزیت خرید فروش زمین – کارت ویزیت خرید و فروش ویلا – کارت ویزیت رهن و اجاره و … ) هم به صورت رایگان و حرفه ای که مناسب فرم بندی عمومی چاپخانه های کشور طراحی شده و محتوای طرح از نظر اصول رنگ بندی ، سایز و کیفیت و خطوط برش پس از چاپ مطابق با استاندارد ها و قوانین چاپ می باشد.

ما در تمام این طرح ها از المان های خانه و مربوط به مسکن و املاک همچنین ویلا و باغ نیز استفاده کرده ایم.

چیزی که باعث موفقیت و تمایز یک شغل نسبت به دیگر شغل ها می شود، ارتباط بهتر، موثرتر و زیباتر با مشتریان است. یکی از راههای ارتباط با مشتریان کارت ویزیت می باشد. که به نوعی کارت شناسایی و پل ارتباطی بین مشتری و مشاغل است.

پس چه بهتر که کارت ویزیتی زیبا ارائه دهیم که نام و تصویر خود را در ذهن مشتری هک کنیم.

تیم طراحی و چاپ نفیس طرح با بالاترین کیفیت چاپ و طراحی رایگان کارت ویزیت و بیشترین تنوع طرح و جنس کارت ویزیت میتواند در این راستا به شما عزیزان کمک کند.

کارت ویزیتها در جنس های مختلف مانند سلفون مات و براق، سلفون برجسته،‌سلفون طلاکوب، لمینت مات و براق، لمینت برجسته،‌لمینت طلاکوب، طلا کارت، کارتهای پی وی سی، کتان،‌طرح چرم، کارت ویزیت شیشه ای و … قابل ارائه هستند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی با شما می باشند.